Uncategorized

su arıtma servisi. filtre değişimi

Yazar Ocak 9, 2021 Yorum Yok

Niçin;  su arıtma servis https://www.aritmapark.com/hizmetlerimiz/su-aritma-servisi/ , müşteri ailemize en üst düzeyde teknik servis hizmeti sağlar. Müşterimizin kullandığı, su arıtma cihazının, tesisinizin performansını nasıl en üst düzeye çıkarabiliriz? bizim için en önemli konuyu oluşturur.

İşin özü, yalnızca filtre değişimini yapıp .müşterimizin adresinden hızlıca ayrılmak.bizim çalışma standartlarımıza kesinlikle örtüşmez. o nedenle cihazın tüm parçaları. birer birer kontrol edilir. müşterimize parçanın çalışma görevi anlatılır. sağlamlığı veya arızalı olması. yapılan testlerle kanıtlanır. arızası kanıtlanmayan parça değişimi bizim hiçbir şekilde kabul etmeyeceğimiz bir durumdur. arızayı tespit eder sorunlu parça size izahat edilerek anlatılır. fiyat bilgisi verilir. ona göre kabul etmeniz durumunda değiştirilir. hiçbir sürprizle karşılaşmazsınız. tamir imkanı olan parçaya anında müdahale edilerek. extra masrafa yol açmadan cihaz işletime alınır.

filtre değişimi yaptığımız müşterilerimizin cihazları 1 yıl boyunca. damlatma  sorunu veya değişen parçaların 1 yıl garantisi vardır. Garanti Süresince adresinize ücretsiz gelerek. Tüm sorunları giderme konusunda filtre ve yedek parça ücretleri haricinde. Extra servis ücreti talep etmeyiz.

Şebeke suyu ve arıtma cihazınızın perfonmansı Karşılaştırmalı testlerle, mevcut ürün performansını değerlendirmek için kullandığımız çok faydalı bir araçtır. performans göstermeyen uygulamaların sorunlarını gidermek için de kullanılır.

iletkenlik testi yöntemlerimizle, tesisiniz için optimum arıtma çözümünü bulmak için. Tavsiyelerde bulunur. Yalnızca ihtiyacınız olan filtre ve malzemeler önerilir.

Hiçbir.  su arıtma servis Çalışanımıza Prim yöntemi uygulanmaz.

Böylelikle, Su arıtma cihazınıza sadece ihtiyacınız olan filtre ve malzemeler kullanılır. Böylelikle maddi kazanç isteğinin önüne geçer müşterilerimizi korumanın haklı gururunu yaşarız.

                          Su arıtma servis imiz görevi özellikle de eski zamanında değiştirilmemiş filtre olanlar, korozyona ve kireçlenmeye maruz kalır ve özellikle ‘sert’ suya sahip alanlarda zararlı çamurla ve benzeri suyun içerisindeki maddelerden dolayı  tıkanabilir.

Bu sorunlar. su sisteminin kısmen bozulmasına, hatta tamamen çalışmamasına, içme suyundan mahrum kalmanıza ve 6-12 aylık dönemlerdeki ön filtre değişimi işlemini yaptırmamanız durumunda. pahalı bir onarım faturasıyla karşılaşabilirsiniz.

Daha önemlisi zararlı bir şekilde, kirli ve bakımsız su arıtma sistemleri, tehlikeli bakterilerin büyümesine neden olabilir. bu tür sularla karşılaşmış olabilirsiniz. Ve hatta kullanmış olabilirsiniz.

 

Su arıtma cihazınızın temel sorumluluklardan biri, mutfağınız genelinde içme, yıkama için kullanılan suyun güvenli ve amaca uygun olmasını sağlamaktır.

Bu nedenle 6-12 aylık filtre değişim periyodunda. Servis talep personelimizin sizden randevu almak için aradığında. Uygun randevuyu vermeniz çok büyük önem taşır.

Cevapla