+90 216 307 0790 info@aritmapark.com Ümraniye/İstanbul

Su Arıtma Cihazları

Su arıtma cihazları kullanımı, sanayileşen ve hızla nüfusu artan Dünya’da su kaynaklarının kontrolsüz bir şekilde kirlenmesi ile adeta zorunlu bir yöntem haline dönüşmüştür. Temiz ve içilebilir su kaynaklarının giderek azalması ev ve toplu yaşam alanlarında şebeke sularının Su arıtma cihazları ile filtrelenmesini ve içilebilir hale getirilmesini sağlamaktadır.

Arıtma Park Olarak En Kaliteli Su Arıtma Cihazları İle Temiz ve Kaliteli Suya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şimdi bizimle iletişime geçerek uygun Su arıtma cihazları fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı

Evleriniz için kullanabileceğiniz en ideal ve en iyi ev tipi su arıtma cihazı için bizimle iletişime geçiniz. En iyi ev tipi su arıtma cihazı çözümlerimiz ile yüzlerce müşterimize sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Abd Filtreli Akıllı Su Arıtma

Cihazı

Tezgah Altına Kolay Kurulum

Tam Otomatik

Ergonomik Tasarım

Nasa ve Nano Teknolojisi

Ap 101 Tezgah Altı Su Arıtma

Cihazı

Tezgah Altına Kolay Kurulum

Tam Otomatik

Ergonomik Tasarım

Nasa ve Nano Teknolojisi

Ap 102 Tezgah Altı Su Arıtma

Cihazı

Tezgah Altına Kolay Kurulum

Tam Otomatik

Yeşil Teknoloji Elektirik Gerektirmez

Amerikan & Lg Filtre Seçeneği

Ap 201 Tezgah Altı Su Arıtma

Cihazı

Tezgah Altına Kolay Kurulum

Tam Otomatik

Yeşil Teknoloji Elektirik Gerektirmez

Amerikan & Lg Filtre Seçeneği

Ap Sebil 505 Arıtmalı Su

Sebili

Sebil ve tezgah altı su arıtma cihazının tüm özellikleri

Extra deposu sayesinde Mutfak tezgahınıza monte edeceğimiz musluktan arıtılmış su verebilme İmkanı

Ap-Lg Filtreli Akıllı Su Arıtma

Cihazı

Tezgah Altına Kolay Kurulum

Tam Otomatik

Yeşil Teknoloji Elektirik Gerektirmez

Amerikan & Lg Filtre Seçeneği

Arıtma park 

Su Arıtma Çözümleri

Arıtma Park, yeni nesil su arıtma cihazları, su sebili ile kaliteli ve taze içme suyunu güvenle evlerinize taşıyor. Hem ofis ortamında hem de ev ortamında kullanabileceğiniz Arıtma Park Su Arıtma cihazları ile içme suyunuzun yanı sıra yemek ve çay sularınızda artık daha kaliteli ve daha taze. Ayrıca hızlı ve güvenilir su arıtma servisi imkanlarımızdan hemen yararlanabilirsiniz.

Kurumsal Su Arıtma Cihazları

Ap 501 Arıtmalı Su

Sebili

Tam Otomatik

Az Yer Kaplayan Ergonomik Tasarım

Amerikan NASA NANO Teknoloji

Ap 502 Sanayi Tip Su Arıtma

Cihazı

Sanayi Tipi Tam Otomatik

Az Yer Kaplayan Ergonomik Tasarım

Amerikan NASA NANO Teknoloji

Çay Kazanı Su Arıtma

Cihazı

Çay Kazanı Tam Otomatik

Az Yer Kaplayan Ergonomik Tasarım

Amerikan NASA NANO Teknoloji

Su Arıtma Cihazı Nedir?

Su arıtıcı, artan su kirliliği ile artık tüm ev ve toplu yaşam alanlarında zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle damacana ya da plastik şişeler içerisinde satışa sunulan içme sularının, plastik ham maddeden yapılan şişeleri zaman içerisinde yüksek düzeyde bakteri üreterek insan sağlığını doğrudan tehdit etmektedir. Sağlıklık bir bireyin her gün ortalama 2 litre su içmesi gerektiğini düşünecek olursak her plastik şişede vücuda binlerce bakterinin giriş yaptığını da kolay bir şekilde kavrayabiliriz.

İçme suyu neden arıtılmalıdır?

Artan su kirliliği ve plastik ham maddeden yapılan damacana ile şişelerin yaydığı tehdit aslında su arıtma cihazları ya da diğer adıyla su arıtıcıları’ nın ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır. En basit anlamda plastik şişede saklanan su ve su arıtıcı ile sağlıklı hale getirilen su arasında lezzet açısından da büyük farklılıklar olduğunu tattıktan sonra kolayca anlayabilirsiniz. Günümüz teknolojisi üretilen su arıtıcılar farklı filtrasyon işlemleri ile şebeke suyunu tamamen arındırarak içilebilir sağlıklı su haline dönüştürmektedir. İçerisinde bulunan filtreler kötü tat, koku, arsenik, sodyum, asbest, nitrat, kurşun ve son olarak klor gibi şebeke suyu içerisinde bulunan partikülleri yok ederek kaliteli ve içilebilir su olgusunu yaratmaktadır.

Çalışma prensibi

Günümüzde su arıtma cihazlarının ters ozmos prensibi ile çalışıyor olması gerekir. Bu prensip ile çalışan su arıtıcılar farklı filtreler sayesinde su içerisinde tattan kokuya kadar birçok faktörü etkileyen partikülleri yok ederek sağlıklı su elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda su arıtma cihazı içerisinde yer alan filtreler içilebilir su içerisinde yer alması gereken minerallerin geçişine izin verir. Bu sayede bir

insanın su içerek vücuduna alabileceği doğal mineralleri oluşturduğu kaliteli su ile almasını sağlar.

Dikkat edilmesi gerekenler

Su arıtıcılar insan sağlığı açısından bu kadar önemliyken cihaz seçiminde kişilerin en çok dikkat etmesi gereken nokta cihazın kalitesidir. Eğer cihaz içerisinde yer alan parçalar ve filtreler merdiven altı olarak tabir edilen kalitesiz ürünler ise aslında şebeke suyunuz arındırılmamış olacak ve sağlıklı su kaynağınızı oluşturamayacaksınız. Bu yüzden mutlaka su arıtıcı cihazınızın filtresinden en ufak parçasına kadar gerekli standartlara uygun üretilmiş olduğunu ve orijinal parçalar olduğuna emin olmalısınız.

Neler yapıyoruz?

Arıtma Park, %100 orijinal ve garantili su arıtma cihazları ile ihtiyacınız olan sağlıklı ve lezzetli suya ulaşmanızı kolaylaştırır. Şebeke suyunuzu içilebilir su kalitesine ulaştırarak yemeklerinizden çaylarınıza varana kadar her alanda güvenle kullanabilmenizi sağlar. Ayrıca ücretsiz kurulum, ulaşılabilir su arıtma servisi ve bakım işlemleri ile doğal suya kesintisiz bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.

Su Arıtma Cihazları Fiyatları

Su arıtma cihazı fiyatları marka, model ve ürünün özelliklerine göre farklılık gösterir. Filtre ve diğer parçaların kalitesi, suyu arıtma kapasitesi ve diğer birçok faktör cihazın fiyatını belirleyen önemli faktörlerdir. Su arıtma cihazı alırken genellikle pahalı ürün kalitelidir yanılgısı çok yaygındır. Ancak her pahalı su arıtıcı kaliteli değildir. Su arıtma cihazı seçiminde fiyattan ziyade ürünün sahip olduğu özellikler ve kullanılan teknoloji dikkate alınmalıdır. Arıtma Park, sektörde bulunan birçok firmanın aksine kaliteli ve uygun su arıtma cihazı satışı yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti esasına dayanan prensiplerimiz ile müşterilerimizin sağlıkla ve güvenle içme suyuna ulaşmasını ve bunu sürekli sağlayabilmesini hedeflemekteyiz. Bu noktada uygun fiyat seçenekleri ve farklı ödeme yöntemleri ile müşterilerimizin içilebilir kaliteli suya ulaşmasını kolaylaştırmaktayız.

Su Arıtma Servis Bölgelerimiz

Arıtma Park, İstanbul’un birçok farklı bölgesinde su arıtma servisi hizmeti vermektedir. Su arıtma servisi hizmeti sunduğumuz tüm bölgelerde temel prensibimiz ulaşılabilir olmaktır. Bu prensip kapsamında firmamız Ümraniye, Pendik, Sultanbeyli, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Kartal ve diğer yakın bölgelerde sizlere ulaşılabilir su arıtma servisi hizmetini sunmaktadır. Haftanın her günü 08:00 ve 22:00 saatleri arasında size en yakın servisimize ulaşarak yaşadığınız tüm problemleri çözüme ulaştırabilirsiniz.su arıtma servis önemi?

Su Arıtma Servisi, su arıtma süreci içerisinde önemli bir yere sahiptir. Küçük veya büyük tüm cihazlarda kullanıcıların sağlığı açısından düzenli bakım işlemleri gerekir. Ayrıca yaşanan teknik problemlerde servis ekibinin hızlı bir şekilde müdahale etmesi gerekir. Tüm bunlar için ise firmanın tüm müşterilerine yakın noktalarda hizmet noktaları olması gerekir. Arıtma Park olarak su arıtma cihazları ve sebil kullanan tüm müşterileri göz önünde bulundurarak İstanbul’un farklı noktalarında ikamet tüm müşterilerimize kurulum, bakım, sebil temizliği ve teknik arızaların giderilmesi konusunda hızlı bir şekilde müdahale etmek adına İstanbul farklı noktalarında su arıtma servisi bulundurmaktadır.

Arıtma Park

Su arıtma çözümleri aradığınız tüm çözümleri firmamızda bulabilirsiniz.
© Arıtma Park, Tüm Hakları Saklıdır. Design & Seo by Web Şehri
Call Now ButtonHemen Ara