+90 216 307 0790 info@aritmapark.com Ümraniye/İstanbul

Ap 502 Sanayi Tip Su Arıtma Cihazı

Ücretsiz Kurulum Geniş Servis Ağı

3250,00 TL

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Tam Otomatik ve Zahmetsiz Su Üretimi

Az Yer Kaplayan Ergonomik Tasarım

Amerikan NASA NANO Teknoloji

Amerikan veya Lg Filtre Seçenekleri

Arıtmalı su sebili

5 Adet Filtre Aşaması ( artırılabilir ) Dileyin Yeter.

Aileniz İçin Güvenilir ve Sürdürülebilir Sağlıklı Su Kaynağı Sağlıklı Alkali ve Ph Seviyesi

AÇIKLAMA

Daga fazla su ihtiyacı olan İş yerlerinizde kullanabileceğiniz en ideal, kaliteli ve uygun fiyatlı su sebil cihazı

1. Aşama Filtre: 5 Micron Kaba Tortu Filtresi: 5 mikron tortu filtre,1.Filtre Aşamasıdır.suda bulunan kaba tortu, kum, kil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlar.tüm sistemi ve sonraki filtre Aşamalarını Korur. ve maximum filtre ömrü sağlar.

2. Aşama Filtre: Granül Aktif karbon filtresi: Aktif karbon filtre, 2. Filtre Aşamasıdır. İçerisinde Tane Tane Bulunan Aktif Karbonları Sayesinde.( bu aşamada arıtılacak su. tane halindeki aktif karbonlara hızla temas eder.Aktif karbonlar sudaki zararlı maddeleri bünyelerine hapseder) Tüm klor ve diğer kimyasal maddeler ve Gaz altı Eriyik Maddeleri. Arıtarak Suyun renk, tat ve koku dengesini Sağlar.

3. Aşama Filtre: Blok karbon filtresi : Karbon blok filtre, 3.Filtre Aşamasıdır. Birbirine Yapışık Halde Bulunan Aktif Karbonları Sayesinde. ( bu aşamada arıtılacak su. Birbirine yapışık aktif karbonlara hızla temas eder.Aktif karbonlar sudaki zararlı maddeleri bünyelerine hapseder) Tüm klor ve diğer kimyasal maddeler ve Gaz altı Eriyik Maddeleri. Arıtarak Suyun renk, tat ve koku dengesini Sağlar.Bir Sonraki Aşama Membran Filtreyi Korur.

4. Aşama Filtre: Membran Filtresi: filtreleme işleminin 4.Aşamasıdır. ve en önemli aşamadır. Bu filtre,suyun yarı geçirgen zar olan membran’dan yüksek basınç yardımı ile geçirilerek suyun Kaba partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikro organizma gibi maddelerden arıtılmasını sağlar.Kaliteli içme suyu Böylelikle üretilir.( Amerikan Nano Teknoloji Filtre.milimetrenin 10 milyonda 1.i..büyüklüğündeki gözeneklerden suyun geçirilme işlemidir)

5.Aşama Filtre: Post Karbon Filtresi : Filtrelememe işleminin 5. Aşamasıdır.Arıtma işlemi gerçekleşen su.yüksek basınç altında sıkıştırılmış Hindistan cevizi kabuğundan üretilmiş bu filtreden geçerek hafif oranda aroma alarak son filtre aşaması gerçekleştirilir.

Ap 502 Sanayi Tip Su Arıtma Cihazı

Sipariş formunu doldurarak bize gönderiniz.

Siparişi formunu eksiksiz doldurup lütfen bize gönderiniz. Satış personelimiz sizinle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Kurumsal Su Arıtma Cihazları

Ap 501 Arıtmalı Su

Sebili

Tam Otomatik

Az Yer Kaplayan Ergonomik Tasarım

Amerikan NASA NANO Teknoloji

Ap 502 Sanayi Tip Su Arıtma

Cihazı

Sanayi Tipi Tam Otomatik

Az Yer Kaplayan Ergonomik Tasarım

Amerikan NASA NANO Teknoloji

Çay Kazanı Su Arıtma

Cihazı

Çay Kazanı Tam Otomatik

Az Yer Kaplayan Ergonomik Tasarım

Amerikan NASA NANO Teknoloji

© Arıtma Park, Tüm Hakları Saklıdır. Design & Seo by Web Şehri
Call Now ButtonHemen Ara