+90 216 307 0790 info@aritmapark.com Ümraniye/İstanbul

DAHA SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN

Arıtma Park Sağlığınız İçin İçilebilir Su Kaynağınızın Değerini Yükseltiyor

Arıtma park’ın sizlere sunduğu hızlı ve güvenilir su arıtma hizmetleri ile içilebilir su kaynağınızı sürekliliğini sağlayabilirsiniz. 

Su Sebili Temizliği

Arıtma park, içme suyunun daha sağlıklı ve mikroplardan arındırılmış bir şekilde kullanılması için su sebili temizliği hizmetisunmaktadır.

Su Arıtma Servisi

Arıtma park, istenmeyen arıza durumları ve diğer su arıtıcı cihazlar ile ilgili problemlerde haftanın her günü kolaylıkla ulaşılabilir su arıtma servisi hizmeti sunar.

Güvenilir su arıtma çözümleri

Arıtma park’ın sizlere sunduğu hızlı ve güvenilir su arıtma hizmetleriile içilebilir su kaynağınızı sürekliliğini sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak gerçekleştireceğiniz su sebili temizliği ve su artıma cihazı bakımı ile sağlıklı içilebilir suya ulaşırken yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca markası ya da modeli ne olursa olsun tüm su arıtma cihazlarınız için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Arıtma park, her türlü arıza ve bakım işlemleri için siz değerli müşterilerine hızlı ve ulaşılabilir su arıtma servisi sunmaktadır. Tüm marka ve modeller için su arıtma servisinden yararlanabilir, su sebilinizi düzenli olarak dezenfekte ettirerek sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Belli periyotlar ile yaptıracağınız su sebili temizliği ile ortak kullanım alanlarının vazgeçilmezi olan su sebilleriniz içerisinde oluşan kir, bakteri ve mikropları yok ederek güvenle içme suyunuzu kullanabilirsiniz.

Su arıtma servisi kapsamında, su artıma cihazı montajı, filtre değişimi, bakım ve arıza onarımı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece su arıtma cihazı ile

ilgili duyduğunu tüm hizmet ihtiyaçlarınızı arıtma park ile hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

İstanbul’da farklı bölgelerinde yer alan arıtma park servis noktalarına iletişim numaralarından ulaşarak hizmet talebinizi bildirin. Uzman su arıtma servisi ekibimiz sizlere aynı gün içerisinde ulaşarak arıza, montaj, filtre değişimi ve gerekli diğer konularda gerekli desteği sağlasın. 

© Arıtma Park, Tüm Hakları Saklıdır. Design & Seo by Web Şehri
Call Now ButtonHemen Ara